Tekstil Atıksu Arıtma GENMBR® Tesisi – Else Tekstil

Çorlu’da bulunan, GENMBR® modüllerimizin kullanıldığı 140 m3/gün kapasiteli Tekstil Atıksu Arıtma Tesisi, tekstil endüstrisi kaynaklı atık suyun GENMBR® sistemi ile arıtılıp deşarj için uygun hale getirilmesi faaliyetini başarıyla sürdürmektedir.

İşletmesi devam etmekte olan Else Tekstil Atıksu Arıtma Tesisi, fiziksel ön arıtma, kimyasal arıtma ve membran biyoreaktör proseslerinden oluşmaktadır.

Çıkış suyu yüksek kalite deşarj kriterlerine tam uygunluk sağlamaktadır.

Bölge:                   Çorlu

Kapasite:               140 m3/gün

Giriş Değerler:       KOI=3000 mg/L, BOİ=700 mg/L, AKM=400 mg/L

Çıkış Değerler:       KOI<160 mg/L, BOİ=3 mg/L, AKM~0 mg/L

GENMBR® sistemlerinde %90 ile %99 arasında giderim verimleri ile tam verimli bir arıtma sağlanmaktadır. Sektörünüzle ilgili deşarj standartlarında tüm problemi ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca atıksuyun yıkama, sulama veya proses suyu olarak geri kazanımını sağlamaktadır.

Entegre atıksu yönetimi yaklaşımına sahip çevre bilincimiz ile geri kazanım konularında çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Geri kazanım denildiğinde akla ilk gelen proseslerden biri olan membran biyoreaktör prosesinin uygulanmasında rol alıyoruz. Tıkanma karşıtı GENMBR® modüllerimiz ile sektörde en tecrübeli ve en kaliteli hizmeti değerli müşterilerimize veriyoruz.

MEMSİS olarak sürekli gelişim prensibine sahip olan uzman kadromuzla değişen zamanın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekten gurur duyuyoruz. Tamamen MEMSİS tarafından üretilen GENMBR® modüllerimiz, atıksu arıtımı ve geri kazanımında kullanılmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?