Atıksu Arıtma ve Geri Kazanım Sistemleri

MEMSİS olarak Atıksu Arıtımı ve Geri Kazanımı konusunda hizmet verdiğimiz tüm firmalarda ihtiyaca veya probleme özgü tasarımlar oluşturmaktayız. Uzman mühendis kadromuzla kaliteyi ön planda tutarak en düşük maliyetli ve en uzun ömürlü Membran Biyoreaktör Sistemleri ile yanınızdayız. Devletin resmi kuruluşlarının, belediyelerin ve özel sektör firmalarının Atıksu Arıtma ve Geri Kazanım Sistemleri projelendirme ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Ayrıca; Su ve atıksu arıtma tesisi tasarımı, arıtma tesislerinin revize edilmesi, kapasite arttırılması, su ve atıksu geri kazanımı yapılması, üretim proseslerinde yeniden kullanılması konularında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Atık sular, evsel ve endüstriyel nitelikli olarak iki ana grupta toplanmaktadır. Her iki sınıf için de, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı veya Çevre İl Müdürlükleri tarafından sıkı bir şekilde takip edilen alıcı ortam deşarj standartlarına uygunluk gerekmektedir. Son dönemlerde yaşanılan çevre olayları ile daha da fazla önem kazanan bu durum deşarj standartlarının daha da hassaslaştırılması, bunun sonucunda daha yüksek giderim verimleri gerektirmektedir. Gelişen teknolojide en yüksek derecede giderim verimi sağlayan ve en uygun maliyetli olan prosesler, membran prosesleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kurulum ve işletmenin basitliği, düşük ilk yatırım maliyeti ve güçlendirilmiş, tıkanma karşıtı, uzun ömürlü GENMBR® modülleri ile tasarlanan membran biyoreaktör sistemleri ile çıkış suyundaki deşarj limiti probleminizi tamamen ortadan kaldırmaktayız.

Atıksu arıtımı ve geri kazanımının yanı sıra, temiz su olarak adlandırılan yüzeysel sular, yeraltı suları gibi kaynaklardan sağlamış olduğumuz membran sistemleri ile içme ve kullanma suyu, proses suyu üretmekteyiz. İşletme için ihtiyaç olunan suyu gerekli kriterlerine özel olarak tasarlanan ileri arıtma teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız.

Sürdürülebilir yaklaşıma sahip çevre bilincimiz ile geri kazanım konularında çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Geri kazanım denildiğinde akla ilk gelen proseslerden biri olan MBR prosesinin uygulanmasında, Türkiye’nin ilk yerli üretim ürünü olan, tıkanma karşıtı antifouling özellikte güçlendirilmiş hollow fiber membran GENMBR® modüllerimiz ile sektörde en tecrübeli ve en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekten mutluluk duymaktayız.

Bizimle İletişime Geçin!

İTÜ Arı Teknokent 3 Binası No:4/B111 Maslak/İSTANBUL
+90 216 519 51 61
+90 507 002 16 24
info@memsis.com.tr

Membran sistemlerinde yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle, çevre teknolojilerinde, yüksek standartlarda hizmet veriyoruz.

placeholder
MEMSİS Çevre Teknolojileri
ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME A.Ş., MEMSİS

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?