Arıtma Tesisi Kapasite Artışı Projelendirmesi

Geçmiş yıllardan günümüze gelişen sanayileşme faaliyetleri, hızlı bir şekilde artış gösteren nüfus, yaşanılan çevre olayları gibi etkenler, deşarj standartlarının yükselmesine sebep olmakta, arıtma tesisi kapasite artışı atıkların sürdürülebilir ve entegre yönetiminin gerekliliğini göstermektedir.

Gün geçtikçe su geri kazanımının oldukça önem kazandığı da açıkça görmekteyiz. Bunun sonucunda mevcut atıksu arıtma tesislerinin kapasitelerinin ve performanslarının arttırılması ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Nüfus yoğunluğunun sürekli artış gösterdiği, kapasite artışı için yeterli alana sahip olmayan arıtma tesislerinde, mevcut boyutlardaki tanklar kullanılarak, üzerinde MBR revizyonu gerçekleştirmekteyiz ve tesis kapasitesini 3 katına çıkartabilmekteyiz.

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış özel çözümler sunuyoruz. Arıtma tesisi kapasite artışı ve çeşitli boyutlarda modül seçeneklerimiz ile yüksek çamur yaşıyla işletilen GENMBR® sistemlerinde, mevcut tanklar kullanılarak kapasitelerini arttırıp tesisinizi yeniden yapılandırmaktayız.

Bizimle İletişime Geçin!

İTÜ Arı Teknokent 3 Binası No:4/B111 Maslak/İSTANBUL
+90 216 519 51 61
+90 507 002 16 24
info@memsis.com.tr

Membran sistemlerinde yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle, çevre teknolojilerinde, yüksek standartlarda hizmet veriyoruz.

placeholder
MEMSİS Çevre Teknolojileri
ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME A.Ş., MEMSİS

Arıtma Tesisinizin Kapasitesini Membran Biyoreaktör Sistemi İle Arttırın.