Hizmetlerimiz

Membran Biyoreaktör Modül Üretimi

MEMSİS, ülkemizdeki ilk güçlendirilmiş fiber membranların üretimini ve ticarileştirilmesini başarıyla gerçekleştirmiştir. Membranlar ve modüller tamamen yerli üretimdir.

daha fazla oku
Arıtma Tesisi Kapasite Artışı Projelendirmesi

Artan nüfus, deşarj standartlarının yükselmesi ve su geri kazanımının önem kazanması sebebiyle mevcut atıksu arıtma tesislerinin ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

daha fazla oku
Atıksu Arıtma ve Geri Kazanım Sistemleri

Uzman ve tecrübeli AR-GE ve proje ekibimizle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda en son teknoloji ile hizmet vermekteyiz.

daha fazla oku
Pilot Tesis ve Lab Ölçekli Sistemler

Akademik projelerden ve gerçek ölçekli uygulama tecrübelerinin harmanı oluşturulmuş bilgi birikimi kullanılarak tüm projeler için laboratuvar ve pilot ölçekli sistemler.

daha fazla oku
AR-GE Projelerimiz

MEMSİS özel endüstri veya kamu kuruluşları ile ortak Ar-Ge çalışmaları gerçekleştirmektedir. Su arıtma, atıksu arıtma, su geri kazanımı, membran geliştirilmesi, proses iyileştirilmesi ve süreç optimizasyonu

daha fazla oku
Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetlerimiz

Membran teknolojileri ve su arıtma ile ilgili her türlü sorununuz, projeleriniz, ihaleleriniz, yapılmış veya yapılacak olan tesisler için danışmanlık hizmeti verilmektedir.

daha fazla oku
Bizimle İletişime Geçin!
İTÜ Arı Teknokent 3 Binası No:4/B111 Maslak/İSTANBUL
+90 216 519 51 61
+90 507 002 16 24
info@memsis.com.tr

Membran sistemlerinde yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle, çevre teknolojilerinde, yüksek standartlarda hizmet veriyoruz.

placeholder
MEMSİS Çevre Teknolojileri
ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME A.Ş., MEMSİS

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?