Pilot Tesis ve Lab Ölçekli Sistemler

Pilot Tesis ve Lab Ölçekli Sistemler

Karakterizasyonu spesifik olan atıksulara ait arıtma ve geri kazanım projelerinde, özel tasarım/işletme bilgileri gerekebilmektedir. Bu atıksularda membran biyoreaktör sistemi tasarımı için büyük ölçekli çalışmalar başlatmadan önce pilot tesis işletmekteyiz. Pilot tesisten aldığımız verileri analiz edip GENMBR® tasarımımızı en doğru şekilde müşterilerimize sunmaktayız.

Akademik projeler ve farklı ölçekte uygulamalarımızdan kazandığımız tecrübe ile atıksu sorununuza yenilikçi çözümler üretmekteyiz. Atıksu arıtımı ve geri kazanımı ile ilgili her türlü projenizde laboratuvar ve pilot ölçekli sistemlerimizle yanınızdayız.

Bugüne kadar birçok projeyi tamamlayan MEMSİS A.Ş., atıksu geri kazanımı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Deneyimli uzman kadrosu ile pilot tesis ve laboratuvar ölçekli sistemler kullanarak en sağlıklı çalışmaları yürütmektedir. Bu çalışmalar sonucunda elde ettiği verilere göre projelendirme ve tasarım süreçlerini yürütmektedir.

Pilot Tesis ve Lab Ölçekli Sistemler
Bizimle İletişime Geçin!

İTÜ Arı Teknokent 3 Binası No:4/B111 Maslak/İSTANBUL
+90 216 519 51 61
+90 507 002 16 24
info@memsis.com.tr

Membran sistemlerinde yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle, çevre teknolojilerinde, yüksek standartlarda hizmet veriyoruz.

placeholder
MEMSİS Çevre Teknolojileri
ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME A.Ş., MEMSİS

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?