Lab ve Pilot Ölçekli Sistemler

Özellikle yüksek kapasiteli arıtma projelerinde, spesifik bilgi ve tasarım/işletme datalarının gerektiği durumlarda veya kirletici konsantrasyonları bakımından oldukça spesifik ya da giderilmesi zor kirleticilerin arıtımında büyük ölçekli çalışmalar başlatmadan evvel laboratuvar veya pilot ölçekli yapılan çalışmaların önemi göz ardı edilemeyecek büyüklüktedir. Lab Ve Pilot Ölçekli Sistemlerimiz Ayrıca küçük ölçekli çalışmaların hassasiyeti, büyük ölçekli tasarım veya işletme çalışmalarında performans açısından tam verim sağlamaktadır.

Akademik projelerden ve gerçek ölçekli uygulama tecrübelerinin harmanlanmasıyla oluşturulmuş bilgi ve birikim kullanılarak her türlü projeniz için laboratuvar ve pilot ölçekli sistemlerin tasarımı ve üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

Yeni teknolojilere açık ve deneyimli uzman kadrosu ile bugüne kadar birçok projeye imza atan MEMSİS, Evsel – Endüstriyel Atıksu Arıtımı konusunda da yetkin mühendis ve AR-GE kadrosu ile Lab Ve Pilot Ölçekli Sistemleri çalışmalarda en sağlıklı çalışmaları yürütmekte, bu çalışmalar sonucunda oluşacak en uygun sonuçlara göre projelendirme ve tasarım süreçlerini yürütmektedir.

Bizimle İletişime Geçin!

İTÜ Arı Teknokent 3 Binası No:4/B111 Maslak/İSTANBUL
+90 216 519 51 61
+90 507 002 16 24
info@memsis.com.tr

Membran sistemlerinde yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle, çevre teknolojilerinde, yüksek standartlarda hizmet veriyoruz.

placeholder
MEMSİS Çevre Teknolojileri
ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME A.Ş., MEMSİS

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?