Tekstil Atıksu Arıtma GENMBR® Tesisi – Erak Giyim (500 m3/gün)

Erak Giyim Tekstil Atıksu Arıtma ve Geri Kazanım Tesisi, 500 m3/gün kapasiteye sahiptir. Ayrıca tesis Tekirdağ’da yer almaktadır.

İşletmesi devam etmekte olan Erak Giyim Tekstil Atıksu Arıtma ve Geri Kazanım Tesisi, fiziksel ön arıtma, kimyasal arıtma, membran biyoreaktör ve ters osmoz proseslerinden oluşmaktadır. Bu şekilde proses suyu olarak geri kazanılmaya uygun hale getirilmektedir.

Sonuç olarak tesis faaliyetini başarıyla sürdürmektedir ve çıkış suyu yüksek kalite proses suyu olarak kullanılmaktadır.

Bölge:                   Tekirdağ

Kapasite:               500 m3/gün

Giriş Değerler:       KOI=2000mg/L, BOİ=800 mg/L, AKM=100 mg/L

Çıkış Değerler:       KOI<200 mg/L, BOİ=3 mg/L, AKM~0 mg/L

GENMBR® sistemlerinde %90 ile %99 arasında giderim verimleri ile tam verimli bir arıtma sağlanmaktadır. Sektörünüzle ilgili deşarj standartlarında tüm problemi ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca atıksuyun yıkama, sulama veya proses suyu olarak geri kazanımını sağlamaktadır.

Entegre atıksu yönetimi yaklaşımına sahip çevre bilincimiz ile geri kazanım konularında çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Geri kazanım denildiğinde akla ilk gelen proseslerden biri olan membran biyoreaktör prosesinin uygulanmasında rol alıyoruz. Tıkanma karşıtı GENMBR® modüllerimiz ile sektörde en tecrübeli ve en kaliteli hizmeti değerli müşterilerimize veriyoruz.

MEMSİS olarak sürekli gelişim prensibine sahip olan uzman kadromuzla değişen zamanın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekten gurur duyuyoruz. Tamamen MEMSİS tarafından üretilen GENMBR® modüllerimiz, atıksu arıtımı ve geri kazanımında kullanılmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?