Özen İplik Tekstil GENMBR® Atıksu Geri Kazanım Sistemi

İstanbul’da Özen İplik’te oluşan tekstil atıksu geri kazanımı için kurulan GENMBR ® sistemimizdir.

Tekstil işletmesinde oluşan endüstriyel atıksu, biyolojik arıtma işlemlerinden sonra membran teknolojileriyle geri kazanılmaktadır. Daha sonra arıtılan su proseste tekrar kullanılmaktadır. Buna ek olarak genel hatları ile arıtma sistemi elektroksidasyon, mikrodisk elek, GENMBR ® ve ‘fouling resistance reverse osmosis’ adı verilen özel bir sistemden oluşmaktadır.

Çıkış suyu yüksek kalite proses suyu olarak servis edilmektedir.

Bölge:                    İstanbul

Kapasite:               300 m3/gün

Giriş Değerler:       KOI=2500 mg/L, AKM=200 mg/L

GENMBR® Çıkış:   KOI˂200 mg/l, BOİ<3 mg/L, AKM~0 mg/L

GENMBR® sistemlerinde %90 ile %99 arasında giderim verimleri ile tam verimli bir arıtma sağlanmaktadır. Sektörünüzle ilgili deşarj standartlarında tüm problemi ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca atıksuyun yıkama, sulama veya proses suyu olarak geri kazanımını sağlamaktadır.

Entegre atıksu yönetimi yaklaşımına sahip çevre bilincimiz ile geri kazanım konularında çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Geri kazanım denildiğinde akla ilk gelen proseslerden biri olan membran biyoreaktör prosesinin uygulanmasında rol alıyoruz. Tıkanma karşıtı GENMBR® modüllerimiz ile sektörde en tecrübeli ve en kaliteli hizmeti değerli müşterilerimize veriyoruz.

MEMSİS olarak sürekli gelişim prensibine sahip olan uzman kadromuzla değişen zamanın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekten gurur duyuyoruz. Tamamen MEMSİS tarafından üretilen GENMBR® modüllerimiz, atıksu arıtımı ve geri kazanımında kullanılmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?