Orman Ürünleri Atıksu Arıtma GENMBR® Tesisi – Starwood

Starwood Orman Ürünleri Atıksu Arıtma Tesisi, 600 m3/gün kapasiteye sahiptir. Tesis inşaat aşamasında olup GENMBR® modül üretimi tamamlanmıştır. Ayrıca tesis Bursa’da yer almaktadır.

Starwood Orman Ürünleri Atıksu Arıtma Tesisi, fiziksel arıtma, kimyasal arıtma ve membran biyoreaktör proseslerinden oluşmaktadır. Bu bağlamda girişte 4500 mg/L KOİ içeren atıksuyun GENMBR çıkışında yaklaşık 200- 250 mg/L KOİ deşarjı planlanmaktadır.

Sonuç olarak tesis çıkış suyu deşarj kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Bölge:                   Bursa

Kapasite:               600 m3/gün

Giriş Değerler:       KOI=4500 mg/L, BOİ=2000 mg/L, AKM=500 mg/L

GENMBR® sistemlerinde %90 ile %99 arasında giderim verimleri ile tam verimli bir arıtma sağlanmaktadır. Sektörünüzle ilgili deşarj standartlarında tüm problemi ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca atıksuyun yıkama, sulama veya proses suyu olarak geri kazanımını sağlamaktadır.

Entegre atıksu yönetimi yaklaşımına sahip çevre bilincimiz ile geri kazanım konularında çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Geri kazanım denildiğinde akla ilk gelen proseslerden biri olan membran biyoreaktör prosesinin uygulanmasında rol alıyoruz. Tıkanma karşıtı GENMBR® modüllerimiz ile sektörde en tecrübeli ve en kaliteli hizmeti değerli müşterilerimize veriyoruz.

MEMSİS olarak sürekli gelişim prensibine sahip olan uzman kadromuzla değişen zamanın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekten gurur duyuyoruz. Tamamen MEMSİS tarafından üretilen GENMBR® modüllerimiz, atıksu arıtımı ve geri kazanımında kullanılmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?