Membran Distilasyon ve İleri Osmoz Sistemi Kurulumu

Yürütücülüğünü Gebze Teknik Üniversitesinin yaptığı TÜBİTAK projesi kapsamında Membran Distilasyon ve İleri Osmoz Sistemleri yapılmıştır. Membran distilasyon sistemi Türkiye’de sadece MEMSİS tarafından projelendirilip lab ölçekli üretilmiştir. İleri osmoz sistemide aynı şekilde ülkemizde uygulaması olmayan ileri düzey membran prosesidir. MEMSİS tarafından projelendirilip pilot ölçekli olarak üretimi yapılmıştır. Sistemlere ait görüntüler aşağıda verilmiştir.

GENMBR® sistemlerinde %90 ile %99 arasında giderim verimleri ile tam verimli bir arıtma sağlanmaktadır. Sektörünüzle ilgili deşarj standartlarında tüm problemi ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca atıksuyun yıkama, sulama veya proses suyu olarak geri kazanımını sağlamaktadır.

Entegre atıksu yönetimi yaklaşımına sahip çevre bilincimiz ile geri kazanım konularında çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Geri kazanım denildiğinde akla ilk gelen proseslerden biri olan membran biyoreaktör prosesinin uygulanmasında rol alıyoruz. Tıkanma karşıtı GENMBR® modüllerimiz ile sektörde en tecrübeli ve en kaliteli hizmeti değerli müşterilerimize veriyoruz.

MEMSİS olarak sürekli gelişim prensibine sahip olan uzman kadromuzla değişen zamanın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekten gurur duyuyoruz. Tamamen MEMSİS tarafından üretilen GENMBR® modüllerimiz, atıksu arıtımı ve geri kazanımında kullanılmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?