Denov GENMBR® Kentsel Atıksu Arıtma Tesisi – 17000 m3/gün

Özbekistan’da bulunan, GENMBR® modüllerimizin kullanıldığı Denov GENMBR® Kentsel Atıksu Arıtma Tesisi, 17000 m3/gün kapasitelidir. Firmamız Özbekistan Cumhuriyeti’ne özel bir tasarım oluşturmuştur ve şu an tesis inşaat aşamasındadır. Aynı zamanda membran biyoreaktör modül üretimimiz devam etmektedir.

Denov GENMBR® Kentsel Atıksu Arıtma Tesisi fiziksel arıtma, kimyasal arıtma ve membran biyoreaktör prosesinden oluşmaktadır. Ayrıca azot ve fosforun giderimi için anoksik ve anaerobik tanklar tasarlanmıştır. Böylece tesiste kentsel atıksu GENMBR® sistemi ile sulama suyu olarak geri kazanılacaktır.

Bölge:                  Özbekistan – Denov

Kapasite:            17000 m3/gün

Giriş Değerler:   BOI=200mg/L, KOI=400mg/L, AKM=250 mg/L

GENMBR® sistemlerinde %90 ile %99 arasında giderim verimleri ile tam verimli bir arıtma sağlanmaktadır. Sektörünüzle ilgili deşarj standartlarında tüm problemi ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca atıksuyun yıkama, sulama veya proses suyu olarak geri kazanımını sağlamaktadır.

Entegre atıksu yönetimi yaklaşımına sahip çevre bilincimiz ile geri kazanım konularında çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Geri kazanım denildiğinde akla ilk gelen proseslerden biri olan membran biyoreaktör prosesinin uygulanmasında rol alıyoruz. Tıkanma karşıtı GENMBR® modüllerimiz ile sektörde en tecrübeli ve en kaliteli hizmeti değerli müşterilerimize veriyoruz.

MEMSİS olarak sürekli gelişim prensibine sahip olan uzman kadromuzla değişen zamanın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekten gurur duyuyoruz. Tamamen MEMSİS tarafından üretilen GENMBR® modüllerimiz, atıksu arıtımı ve geri kazanımında kullanılmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?