Libya GENMBR® Atıksu Geri Kazanım Sistemi – 10 m3/gün

Libya’da bulunan evsel ve endüstriyel karışık atıksu geri kazanımı için kurulan GENMBR® sistemidir.

Karışık atıksu, biyolojik arıtma işlemlerinden sonra GENMBR® sistemi ile çok düşük alan ihtiyacı ile geri kazanılmaktadır.

Çıkış suyu parametreleri geri kazanım limitlerine uygundur.

Bölge:               Libya

Kapasite:          10 m3/gün

Giriş Değerler:  BOI=900 mg/L, KOI=1400 mg/L, AKM=200 mg/L

Çıkış Değerler:  KOI˂120 mg/l, AKM~2 mg/L, pH=6-9

GENMBR® sistemlerinde %90 ile %99 arasında giderim verimleri ile tam verimli bir arıtma sağlanmaktadır. Sektörünüzle ilgili deşarj standartlarında tüm problemi ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca atıksuyun yıkama, sulama veya proses suyu olarak geri kazanımını sağlamaktadır.

Entegre atıksu yönetimi yaklaşımına sahip çevre bilincimiz ile geri kazanım konularında çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Geri kazanım denildiğinde akla ilk gelen proseslerden biri olan membran biyoreaktör prosesinin uygulanmasında rol alıyoruz. Tıkanma karşıtı GENMBR® modüllerimiz ile sektörde en tecrübeli ve en kaliteli hizmeti değerli müşterilerimize veriyoruz.

MEMSİS olarak sürekli gelişim prensibine sahip olan uzman kadromuzla değişen zamanın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekten gurur duyuyoruz. Tamamen MEMSİS tarafından üretilen GENMBR® modüllerimiz, atıksu arıtımı ve geri kazanımında kullanılmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?