Laboratuvar Ölçekli MBR Sistemi – TÜBİTAK MAM

TÜBİTAK’da yürütülen proje kapsamında ihtiyaç duyulan paralel çift reaktörlü laboratuvar ölçekli MBR sistemi kurulumu projesidir. Tamamı ile MEMSİS bünyesinde yürüttüğümüz AR-GE projesinde tam otomasyonlu işletme verileri kayıt edilip trend oluşturulmuştur. Farklı membranların performans özelliklerinin ortaya koyulması için ideal bir sistemdir. Membran biyoreaktör sistemi paralel çalışan iki reaktörden oluşmaktadır. Laboratuvar ölçekli sistemin toplam kapasitesi 1 m3/gün’dür.

GENMBR® sistemlerinde %90 ile %99 arasında giderim verimleri ile tam verimli bir arıtma sağlanmaktadır. Sektörünüzle ilgili deşarj standartlarında tüm problemi ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca atıksuyun yıkama, sulama veya proses suyu olarak geri kazanımını sağlamaktadır.

Entegre atıksu yönetimi yaklaşımına sahip çevre bilincimiz ile geri kazanım konularında çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Geri kazanım denildiğinde akla ilk gelen proseslerden biri olan membran biyoreaktör prosesinin uygulanmasında rol alıyoruz. Tıkanma karşıtı GENMBR® modüllerimiz ile sektörde en tecrübeli ve en kaliteli hizmeti değerli müşterilerimize veriyoruz.

MEMSİS olarak sürekli gelişim prensibine sahip olan uzman kadromuzla değişen zamanın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekten gurur duyuyoruz. Tamamen MEMSİS tarafından üretilen GENMBR® modüllerimiz, atıksu arıtımı ve geri kazanımında kullanılmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?