Hastane Atıksuyu GENMBR® Arıtma Tesisi – Irak (365 m3/gün)

Irak’ta bulunan hastane atıksuyu arıtımı amaçlı kurulan GENMBR ® sistemidir.

Oluşan hastane atıksuyu, biyolojik arıtma işlemlerinden sonra GENMBR® sistemi ile çok düşük alan ihtiyacı ile arıtılmaktadır.

Çıkış suyu parametreleri arıtma limitlerine tamamen uygundur.

Bölge:               Irak

Kapasite:          365 m3/gün

Giriş Değerler:  BOI=250 mg/L, KOI=550 mg/L, AKM=300 mg/L

Çıkış Değerler:  KOI˂40 mg/l, BOİ<3 mg/L, AKM~0 mg/L, pH=6-9

GENMBR® sistemlerinde %90 ile %99 arasında giderim verimleri ile tam verimli bir arıtma sağlanmaktadır. Sektörünüzle ilgili deşarj standartlarında tüm problemi ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca atıksuyun yıkama, sulama veya proses suyu olarak geri kazanımını sağlamaktadır.

Entegre atıksu yönetimi yaklaşımına sahip çevre bilincimiz ile geri kazanım konularında çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Geri kazanım denildiğinde akla ilk gelen proseslerden biri olan membran biyoreaktör prosesinin uygulanmasında rol alıyoruz. Tıkanma karşıtı GENMBR® modüllerimiz ile sektörde en tecrübeli ve en kaliteli hizmeti değerli müşterilerimize veriyoruz.

MEMSİS olarak sürekli gelişim prensibine sahip olan uzman kadromuzla değişen zamanın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekten gurur duyuyoruz. Tamamen MEMSİS tarafından üretilen GENMBR® modüllerimiz, atıksu arıtımı ve geri kazanımında kullanılmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?