Momobeach GENMBR® Paket Geri Kazanım Tesisi – 60 m3/gün

Bodrum’da bulunan paket tip evsel nitelikli atıksu geri kazanım tesisi için kurulan GENMBR® sistemidir. Tesis tamamen yer altına kurulmuştur.

Tatil köyü içerisinde oluşan evsel nitelikli atık suyun biyolojik arıtma işlemlerinden sonra paket GENMBR® sistemi ile çok düşük alan ihtiyacı ile geri kazanım yapılarak yeniden kullanılması faaliyetini başarıyla sürdürmektedir.

Çıkış suyu parametreleri geri kazanım limitlerine tamamen uygundur.

Bölge:               Bodrum

Kapasite:          60 m3/gün

Giriş Değerler:  BOI=230mg/L, KOI=500 mg/L, AKM=200mg/L

Çıkış Değerler:  KOI˂50 mg/l, BOİ<3 mg/L, AKM~0 mg/L, pH=6-9

GENMBR® sistemlerinde %90 ile %99 arasında giderim verimleri ile tam verimli bir arıtma sağlanmaktadır. Sektörünüzle ilgili deşarj standartlarında tüm problemi ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca atıksuyun yıkama, sulama veya proses suyu olarak geri kazanımını sağlamaktadır.

Entegre atıksu yönetimi yaklaşımına sahip çevre bilincimiz ile geri kazanım konularında çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Geri kazanım denildiğinde akla ilk gelen proseslerden biri olan membran biyoreaktör prosesinin uygulanmasında rol alıyoruz. Tıkanma karşıtı GENMBR® modüllerimiz ile sektörde en tecrübeli ve en kaliteli hizmeti değerli müşterilerimize veriyoruz.

MEMSİS olarak sürekli gelişim prensibine sahip olan uzman kadromuzla değişen zamanın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekten gurur duyuyoruz. Tamamen MEMSİS tarafından üretilen GENMBR® modüllerimiz, atıksu arıtımı ve geri kazanımında kullanılmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?