Altunizade GENGRİ® Gri Su Geri Kazanım Sistemi (45 m3/gün)

45 m3/gün kapasiteli İstanbul’da bulunan Altunizade Gri Su Arıtma GENGRİ® sistemimizdir.

Altunizade bölgesinde evlerde oluşan gri suyun biyolojik arıtma işlemlerinden sonra GENGRİ® sistemi ile arıtılması ve geri kazanılması faaliyetini başarıyla sürdürmektedir.

Çıkış suyu parametreleri kullanım kriterlerine tamamen uygundur.

Bölge:                  İstanbul

Kapasite:            6,5 m3/gün – 7 adet sistem

Giriş Değerler:   BOI=120 mg/L, KOI=200 mg/L, AKM=200 mg/L

Çıkış Değerler:   BOI˂3 mg/l, KOI˂30 mg/l, AKM~0 mg/L, pH=6-9

GENMBR® sistemlerinde %90 ile %99 arasında giderim verimleri ile tam verimli bir arıtma sağlanmaktadır. Sektörünüzle ilgili deşarj standartlarında tüm problemi ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca atıksuyun yıkama, sulama veya proses suyu olarak geri kazanımını sağlamaktadır.

Entegre atıksu yönetimi yaklaşımına sahip çevre bilincimiz ile geri kazanım konularında çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmekteyiz. Geri kazanım denildiğinde akla ilk gelen proseslerden biri olan membran biyoreaktör prosesinin uygulanmasında rol alıyoruz. Tıkanma karşıtı GENMBR® modüllerimiz ile sektörde en tecrübeli ve en kaliteli hizmeti değerli müşterilerimize veriyoruz.

MEMSİS olarak sürekli gelişim prensibine sahip olan uzman kadromuzla değişen zamanın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekten gurur duyuyoruz. Tamamen MEMSİS tarafından üretilen GENMBR® modüllerimiz, atıksu arıtımı ve geri kazanımında kullanılmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Membran Biyoreaktör Sistemine İhtiyacınız mı Var?